Ogansia Firması

Öncelikle Ogansia kimin sorusuna cevap verelim, Ogansia, Yunus Emre OGAN ortaklığında kurulmuş olan %100 Türk sermayeli bir Türk firmasıdır.  Türk firması olmasına  karşılıkOgansia ne demek diye bir soru aklınıza gelebilir. Ogan, kelime anlamıyla “Ulu” demek, Sia  ise kelime anlamıyla “Topluluk” demek, sonuç itibari ile, “ogansia ”  ULU TOPLULUK demek oluyor.

Ogansia yasal olarak kurulmuş olan türk semayeli bir şirkettir. Yani ogansia vergilendirilmiş Yasal bir şirkettir.

Ogansia reishi mantarı ve sıvı ekrakt üzerine yoğunlaşmış olan bir üretici firmadır.

Ogansia hakkında yorumlar  yapılabilir, internet üzerinde farklı yorumlar görebilirsiniz, bugün apple yada samsung üzerinde bile birçok olumsuz  yorumlar bulabilirsiniz, Bunlar karşı firmalar tarafından yada işgüzar kişiler tarafında yazılmış olabilir.Bazet şikayet siteleri bile kendileri bile bilerek yaptırabilmektedirler.
Ogansia bayilik almak çok kolay, bayi olmak için yapmanız gereken tek birşey var , en az 300 tl lik ürün almak. (2018 itibari ile).

Ogansia Uludağ üniversitesi  ve Tübitak desteği ile geliştirdiği sağlık ürünlerini siz değerli kullanıcılara sunmaktadır.

Ogansia para kazanma  konusunda size yepe yeni ufuklar çizmektedir. Çünkü pazarlama konusunda bölgesel bayilik sisteminden çok, ogansia network marketing diğer bir adıyla ağ pazarlama yöntemini seçtiği için, ogansia ürünleri pazarlaması yaparak, bayilik alarak çok karlı kazanç sistemini oluşturabilirsiniz.

Ogansia seminerleri düzenli olarak istanbul , Ankara, Adana, İzmir, Denizli, Antalya, Almanya, Hollanda, ingiltere gibi il ve ülkelerde yapılmaktadır. Seminer tarihleri ve saatleri konusunda beni arayarak bilgi alabilrsiniz.
Ogansia hangi ülkelerde bulunmaktadır diye merak ediyorsanız, hali hazırda  17 ülkede (2017 sonu itibari ile) bulunmaktadır. Bu ülkere örnek verecek olursak, Amerika (USA), İngiltere (UK), İspanya, Fransa, Rusya, Almanya, Hollanda, İsveç, Kırgızistan, Azerbeycan gibi sayabiliriz.
ogansia havale nasıl yapılır,

Ogansia firmasından aldığınız ürünler için 15 gün ogansia cayma süresi vardır. Ogansia üyelik iptali yapmak isterseniz, şirket merkezi ile görüşmeniz gerekmektedir. Buna karşılık, üyelik iptali yapmasanız bile, üyelikten dolayı sizden herhangi bir ücret alınmamaktadır. Yani üyelik iptali yapmanızın bir anlamı yoktur. Yani düşünün internet üzerinden üye olduğunuz ücretsiz bir sitenin üyelik iptali yaptırmanızım bir anlamı yoktur.

SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ:
Yusuf ertürk
Elektrik Eletkronik müh
Tel-Whatsapp: 0541-3112121

parttime